מהו עיסוי אירוטי

לפי מילון אוקספורד, עיסוי ארוטי הוא מגע גופני המופעל על אדם אחר כחלק מגירוי מיני.

כיום אנשים משתמשים בשמנים מכיוון שהם ידידותיים יותר מהשמנים כי הם מתאדים (הסיכה לא נוחה וגורמת לאיברי המין לייצר כמויות קטנות של שמן).

יש לנקוט באמצעי בטיחות בדייקנות; הדבר כרוך בכך שאנשים אלה משתמשים בסיכה ובקונדומים במהלך העיסוי האירוטי שלהם, בעוד שעליהם להימנע מסמים או אלכוהול.

יתר על כן, אתה יכול ללגום קצת יין לפני כל לחץ.

עיסוי ארוטי הוא עיסוי שנועד לשחרר מתח מיני. זה יכול להיקרא גם נגיעה חושנית. הוא נטען בדרך כלל לפי שעה ומנוהל על ידי אדם המאומן בטכניקות עיסוי חושני.

אנשים מסוימים עשויים למצוא עיסוי ארוטי שימושי לשחרור מתח מצטבר, נוקשות שרירים, כאבים, חרדות ועוד.

עיסוי ארוטי הוא סוג של עיסוי המתמקד באזורים הארוגניים של הגוף, בדרך כלל מהישבן ועד, אך לא כולל, השדיים. המטפל משתמש בתנועות איטיות ולישה כדי לעזור לעורר תגובה מינית צפויה אצל הלקוח שלו.

מהו עיסוי ארוטי?

סוג של עיסוי המתמקד באזורים הארוגניים של הגוף (בדרך כלל מהישבן ועד, אך לא כולל, השדיים), באמצעות משיכות איטיות ולישה כדי לעזור לעורר תגובה מינית צפויה אצל הלקוח שלהם.

עיסוי אירוטי מתמקד בהנאה של מקבליו. רצון לסיפוק מיני משתמע, אך אינו נדרש למי שמחפש את ההשפעות הגופניות והפסיכולוגיות המוגברות שעיסוי אירוטי יכול לספק.

מטרתו של עיסוי ארוטי היא לשלב את שני ההיבטים המהנים של העיסוי עם גירוי מיני מכוון של האדם עצמו ושל בן הזוג כדי להגיע לאורגזמה. אמנם אין זה הכרחי שלשני הצדדים יהיו אורגזמות בו-זמנית, אבל לפחות אדם אחד יחווה אותן מכיוון שהן מייצגות צורה כלשהי של שחרור רגשי או נפשי בניגוד לאחד הפיזי.